Penzion Pod Smrkem se nachází v Lipové - Lázních, část Horní Lipová, na rozhraní Jeseníků a Rychlebských hor, které jsou zaslíbeným místem turistů, lyžařů, běžkařů, bikerů či cykloturistů, rybářů a houbařů. Obec Lipová je známá svojí lázeňskou tradicí a nedotčenou krajinou chráněnou v přírodních rezervacích.

V naší nabídce najdete nejen příjemné ubytování, ale také skvělou domácí kuchyni (po domluvě uvaříme také vegetariánskou a bezlepkovou stravu), a pro vaše vyžití bar a terasu, dvě vlastní zahrady, dvě zastřešená venkovní posezení, jedno s grilem a udírnou, hned vedle víceúčelové hřiště, dětské hřiště s prolézačkami, pískovištěm, houpačkami a ruskými kuželkami a krytý bazén pro letní vyžití. Herny, učebny. Klavír, kulečník, stolní tenis. Půjčíme vám i další sportovní potřeby, hudební nástroje a stolní hry. Kosti si protáhnete v posilovně a pak si můžete odpočinout v sauně s vířivou vanou nebo při masáži. Připojení WiFi je samozřejmostí, stejně jako místo pro parkování. Jsme v blízkosti velmi oblíbeného Lesního baru, ten je od nás vzdálen 2,5 km, a nově vystavených Lipovských stezek, které jsou 3 km jízdy od naší kolárny - ty máme dvě.

Náš penzion je v provozu celoročně. Ať už se vydáte poznávat náš kraj na kolech, pěšky nebo lyžích, objevíte právě u nás své zázemí a příjemné prostředí k odpočinku. Rodiny s dětmi, sportovní výpravy, mladé i starší páry, školy a školky stejně jako ostatní výletníci u nás najdou pohodlí a věříme, že se budou cítit jako doma.


Máme vše nachystané pro vaše pohodlí a spokojenost. Tak přijďte pobýt!

Rezervace

provádějte na telefonních číslech

+420 604 813 235

+420 584 421 264

nebo pište na email

info@podsmrkem.cz

nebo zašlete prostřednictvím rezervačního formuláře, který najdete zde

Novinky a akce

Mimořádnou nabídku na jaro a podzim 2019 najdete zde

Dárkové poukazy

Pobyt v našem penzionu můžete darovat prostřednictvím dárkového poukazu. Více zde

Kde nás najdete